Antalya Şehir Turu Teleferik ve Şelaleler

Tur Detayları


Güvenlik Önlemleri

  8 ila 9 Saat (Yaklaşık)

 Otelden Alma Hizmeti

Mobil Bilet

 Sunulan Diller: İngilizce, Almanca, Türkçe


Neler Dahil 

 Klimalı Araç 

 Öğle Yemeği 

 Tüm Ücretler ve Vergiler

 Sigorta

 Profesyonel Rehberlik


 Neler Dahil Değil

X Tüm Ekstra İçecekler ve Harcamalar

Teleferik Gezisi Konyaaltı Varyant

Konyaaltı Varyantı, ünlü Konyaaltı Plajı'nın muhteşem panoramik manzara noktasıdır. Konyaaltı Plajı, Antalya'nın batısındaki kayalıkların altında yer alır ve batıya doğru Toros dağlarına doğru kilometrelerce uzanır, kum ve çakıl dahil çeşitli plajları vardır.


 Hadrian'ın Kapısı

Hadrian Kapısı, 130 yılında şehri ziyaret eden Roma imparatoru Hadrian adına yaptırılan bir zafer takıdır. Eski şehri çevreleyen Şehir surları içinde kalan tek giriş kapısıdır. tarihi liman.


 Kaleiçi

Kaleiçi, Antalya'nın tarihi şehir merkezidir. Modern zamanlara kadar, neredeyse tüm şehir surları içindeydi. Roma, Bizans, Selçuklu, Osmanlı ve modern Türkiye Cumhuriyet dönemlerinden kalma yapılara sahiptir.


 Kaleiçi Liman

Kaleiçi'nde biraz yorucu bir yürüyüşten sonra Denizden Tekne Turu ile Antalya'yı görmek tamamen rahatlatıcı ve keyifli bir deneyim olacaktır.


 Tünektepe Teleferik

Antalya'yı yüksek bir noktadan izlemenin en iyi yollarından biri, Türkçe olarak Tünektepe Teleferik olarak adlandırılan Tünektepe Teleferiği'ne binmektir. Antalya'nın muhteşem manzarasını görecek ve çam ağaçlarının kokusuyla temiz hava alacak, hem de muhteşem silüet fotoğrafları çekebileceksiniz.

Antalya Şehir Turu Teleferik ve Şelaleler

50,00 EURO/kişi

Antalya'nın en çekici, tarihi ve kültürel yerlerini görmeniz ve tadını çıkarmanız için bir Şehir gezisi hazırladık. Güzel cazibesi ile Antalya'da gününüzün tadını çıkarın. Bu kesinlikle bir alışveriş turu değil, gezimizde herhangi bir mağazaya gitmiyoruz

  • Tur Fiyatı 50,00 EURO
  • Çocuk (5-12) 50,00 EURO
  • Bebek (0-5)0,00 EURO
Tarih Seçin
Ad Soyad
Email
Telefon

Contact Us

Bizi Takip Edin

logo