Anadolu Ateşi Dans Gösterisi

Tur Detayları


 Güvenlik Önlemleri

 Otelden Alma Hizmeti

 Mobil Bilet

 Sunulan Diller: İngilizce, Almanca, Türkçe


Neler Dahil 

✓ Otelden alma ve otele bırakma

✓ Gösteri bileti


 Neler Dahil Değil

X Tüm Ekstra İçecekler ve Harcamalar


  2000 yıllık Aspendos antik tiyatrosunda Anadolu Ateşi dans gösterisi Gösterinin başlama saati 21:00
(Bakiye ödemesini Aspendos'ta gösteriye girişten önce kredi kartınızla yapabilirsiniz)
Anadolu'nun dün, bugün ve yarına ait halkları ve kültürü!

 Dünyanın en prestijli dans gösterilerinden olan, ve belki de en ilgi çekici olanı, Anadolu Ateşi dans gösterisini, LALEDİ TUR ayrıcalıklı hizmet farkı ile, Aspendos arenada yaşayın!

 Efsanevi Anadolu ateşi dans gösterisi sadece bir dans gösterisi olmayıp Anadolu medeniyetleri kültürlerinin tarihinin bir özetidir. Anadolu'nun binlerce yıllık kültür özetidir.

 Anadolu ateşi dans gösterisi, bugüne kadar dünyada 100 ' e yakın ülkede 45 milyon kişi tarafından izlenmiştir.

 Anadolu ateşi dans grubu Anadolu tarihini muhteşem modern dans kareografisi ile günümüze taşır. Bu muhteşem dans grubun gösterdiği büyüleyici dans performansı tüm dünyada haklı bir hayranlık uyandırmıştır. Yıllardır milyonlarca kişi tarafından izlenmiştir ve aynı büyük ilgi ile izlenmeye devam etmektedir.

 Binlerce yıllık Anadolu tarihinde yüzlerce medeniyet yaşamıştır. Anadolu'da yaşayan tüm medeniyetler çok zengin kültürel miraslar bırakmışlardır. Efsanevi Anadolu Ateşi dans gösterisi tüm bunların özetidir. Bu muhteşem dans gösterisinde anadolunun tüm medeniyetleri çok zengin kültürel bir buluşma içinde olurlar. Anadolu medeniyetlerinin bu muhteşem buluşmasının ortak değerleri barış, hoşgörü, sevgi ve kültür olarak görülür.

 Asırlarca Anadolu'da hüküm süren krallıkların değil halkın içinden çıkan bu zengin kültür hazinesi asırlar sonra bile hiç bozulmadan canlı varlığını sürdürmektedir. Varlığını sürdürmekte ve barış, sevgi, hoşgörü ve geleneksel kültürün izini takip eden insanları çok derinden etkilemektedir. İşte Efsanevi Anadolu ateşi dans gösterisinin özünü oluşturan temel konu budur.

 Ödenen paraya değer. Gösteri 21: 00'den sonra gerçekleşecek ve arayla yaklaşık 2 saat sürecek. Bu muhteşem şovun parçası olan birçok sanatçı var. Bu harika gösteri, Türkiye'nin farklı yerlerinden geçmişten günümüze birçok geleneksel dans içeriyor.

 İzleyicilerine barış, hoşgörü, sevgi ile yoğrulmuş binlerce yıllık zengin kültürel bir şölen sunan Efsanevi Anadolu ateşi dans gösterisini henüz izlemediyseniz mutlaka ama mutlaka izleyiniz. Aspendos arenanın muhteşem atmosferinde çok zengin bir kültürel yolculuğa çıkacaksınız.

 Gitmeden önce bilmeniz gerekenler
Side'den Anadolu Ateşi Dans gösterisi. Side ve Side'ye yakın tüm otellerden araçla alınma fiyata dahildir.
Gündoğdu, Çolaklı, Evrenseki, Kumköy, Side, Titreyen göl, Kızılağaç ve Kızılok'taki oteller.
Buluşma Noktası
Side'den Anadolu Ateşi Dans gösterisi. Alış yeri, otellerin genel yoldan ana giriş kapısıdır (güvenlik kontrol girişi).

 Etkinlik günleri
✓  03.05.2022 - 31.10.2022 Salı

✓  Lütfen ıslak koltuklar için bir havlu veya minder alın.
✓  Gösteri biletlerinde numara yoktur (rastgele oturma).

 VIP servisi (ekstra):
Özel karşılama, Vip bar kullanımı (alkolsüz), Vip yer

Anadolu Ateşi Dans Gösterisi

45,00 EURO/kişi

2000 yıllık Aspendos antik tiyatrosunda Anadolu Ateşi dans gösterisi. Aspendos Arena'da Dansın Sultanları Türk kültürü ve tarihi Folklor dansının bir karması Geleneksel folk dansları, bale ve modern dans bir arada Anadolu medeniyetlerinin 4000 yıllık dans kültürü

  • Tur Fiyatı 45,00 EURO
  • Çocuk (0-0) 0,00 EURO
  • Bebek (0-0)0,00 EURO
Tarih Seçin
Ad Soyad
Email
Telefon

Contact Us

Bizi Takip Edin

logo